שאלות נפוצות ל F100

שאלות נפוצות

לאחר ניקוי הרצפה, אם יש פסולת שנדבקת על ראש הניקוי ואינה קלה לניקוי, ניתן להסיר את מכסה ראש הניקוי, להוציא את מיכל הפסולת המוצקה ורולר הניקוי, לשים את ראש הניקוי מתחת לברז לשטיפה. לאחר מכן הרם את המכשיר ושפך את שאריות המים בראש הניקוי.

שימו לב כי אין להשרות את ראש הניקוי במים. אחרת המים עלולים לחדור למנועים ולגרום לכשלים. 

הסר את מכסה ראש הניקוי, הוצא את מיכל המים המלוכלכים, מיכל הפסולת המוצקה ורולר הניקוי. פנים אל ראש הניקוי, הנח את המכשיר על צדו השמאלי. אתה יכול למצוא מכסה מנעול בצד ימין שלו שניתן לפתוח על ידי משיכתו בתחתיתו. הוציאו את המגב והחליפו.
בעת התקנת מגב חדש, שים לב שיש משטח שטוח צר שאמור להיות כלפי מעלה. לאחר הכנסת המגב, לחץ את מכסה הנעילה לאחור כדי לסיים את ההתקנה. 

יש ציפה אדומה בתוך מיכל המים המלוכלכים. כאשר ידית הציפה האדומה עולה מעל בית מיכל המים המלוכלכים, היא אומרת שהמים המלוכלכים מתקרבים לרמה המקסימלית. אתה צריך לשפוך את המים המלוכלכים. אחרת, המים המלוכלכים עלולים להישפך מהחור שבו ידית הציפה נעה כלפי מעלה ומטה.
נורית LED המרובעת מציינת את מצב העבודה של ראש הניקוי. אם רולר הניקוי או רולר המברשת חסום על ידי חפצים זרים, כגון שערות, כבלים, שטיח או חומרים מוצקים, הם יתחילו להבהב באדום והמכשיר יפסיק. אתה צריך לבדוק ולנקות את החפצים הזרים.
כן. יש חור קטן בגב המכשיר שבו הידית והגוף התאחדו. השתמש בכלי חד, למשל, מברג פיליפס, כדי ללחוץ על בורג הנעילה בתוך החור כדי לשחרר את המנעול. לאחר מכן משוך בידית כדי להוריד אותה. בעת התקנת הידית לגוף, יישר והכנס את הידית לגוף התחתון. כאשר אתה שומע צליל נקישה, זה אומר שהידית מותקנת כהלכה.

Hizero תמיכה

אנחנו תמיד כאן לעזור

תמיכה

פתרון בעיות

סרטוני הדרכה

שאלות נפוצות

שימו לב!

יעשה שימוש בפרטי האשראי הניתנים על-ידי הלקוח לשמירת ההזמנה בלבד ולא לחיוב.
שירות הזמנה מוקדמת אינו מהווה קניה, והמכירה תבוצע רק עם הגעת הלקוח לסניף אילת, ותשלום מלוא התמורה על-ידו, כאשר הלקוח מחוייב לבחון את המוצר טרם רכישתו.

כתובת: סניף אילת קניון אייס מול