החדשנות של הייזירו
כיצד היא פועלת?

איך הייזירו אוסף את הלכלוך הרטוב והיבש?

מנקה את הרצפה:
רולר הניקוי הפולימרי אוסף ומנקה את כל הלכוך מהרצפה. לא משנה אם זה רוטב פסטה, שוקולד או קפה שנשפך הכל הוא מנקה ביעילות ומהירות.

אוסף שיערות:
רולר המברשת תוכננה במיוחד לאסוף שיער רטוב או יבש

מנקה כל לכלוך מוצק:
רולר המברשת מפריד את הלכלוך המוצק למיכל האשפה שניתן לשלוף אותו בקלות ולרוקן

מנקה כל לכלוך נוזלי:
הרולר סוחט את הלכלוך הנוזלי ומעביר אותו אוטומטית למיכל המים המלוכלכים

כיצד פועל רולר הניקוי הפולימרי?

שואב ומנקה
רולר הניקוי האוטומטי מנקה את הרצפה באמצעות שאיבה של לכלוך יבש, רטוב, שיער ואבק.

הפרדה
המברשת אוספת את הלכלוך היבש, בעוד שמיכל המים סוחט את הנוזלים מרולר הניקוי. לאחר מכן, הלכלוך מועבר אוטומטית לתאים נפרדים.

מנגנון ניקוי עצמי
המכשיר מנקה את עצמו תוך כדי פעולה, כך שהרולר הפולימרי יישאר תמיד נקי ויעיל מתחילת העבודה ועד סופה.

תמיד נקי
בעת שרולר הניקוי מסתובב, החלק שמצוי במגע עם הרצפה נשמר נקי לאחר שנשטף במים נקיים, וכך מבטיח לכם רצפה מצוחצחת ומבריקה.

כיצד פועלים מיכלי המים

מיכל המים הנקיים:
מספק תמיד מים נקיים לעבודה של רולר הניקוי

מיכל מים מלוכלכים: 
הנוזלים מהלכלוך הרטוב נסחטים מרולר הניקוי. לאחר מכן, הלכלוך מועבר אוטומטית למיכל המים המלוכלכים

תמיד נקי:
ההפרדה של הלכלוך היבש והרטוב ל-2 מיכלים נפרדים נועד לכך שהייזירו תמיד ינקה את הרצפה שלכם עם מים נקיים

Hizero UltimateClean™ Technology

טכנולוגיית Hizero UltimateClean™ לוקחת השראה מעולם הטבע ומסתמכת על  פריצות דרך מדעיות
העולות על כל דמיון כדי לספק פתרונות מתוחכמים במיוחד לניקוי הבית שלכם במאה ה-21.

פיתוח מדעי מהפכני ויחיד מסוגו

הרולר הפולימרי הייחודי שלנו מספק יכולת ניקוי "על-אנושית", והוא מחקה את האופן שבו בעלי חיים מלקקים מהקרקע נוזלים ומוצקים בלי להשאיר אף טיפה ופירור מאחור. העיצוב הייחודי של רולר הניקוי שלנו פותח במיוחד כדי להכניע בקלות כל לכלוך רטוב ויבש עם צריכת חשמל ורמת רעש מינימלית. 

טכנולוגיית ניקוי מהפכנית ללא יניקת אוויר

מה שעושה את כל ההבדל בין מכשירי הייזירו לשואבי אבק רגילים זאת טכנולוגיית Hizero UltimateClean™  החדשנית. לא רק שהם מסוגלים לנקות ביעילות כל לכלוך שאפשר להעלות על הדעת, החל מאבק ועד לנוזלים, אלא שהם גם מספקים ניקיון מושלם בלי להרעיש ולצרוך הרבה חשמל. טכנולוגיית הניקוי ללא יניקת אוויר מחוללת מהפכה חסרת תקדים בעולם הניקיון הביתי.

הפרדת לכלוך אוטומטית

Hizero פיתחה מערכת חדשנית להפרדת לכלוך מוצק ונוזלי.
מכשירי Hizero הופכים את ריקון הפסולת בסוף ניקוי הרצפה לתהליך היגייני, נוח ופשוט יותר מאי פעם באמצעות הפרדה אוטומטית של הלכלוך המוצק והנוזלי הנשמרים בנפרד בתוך מגש פסולת מוצקה ומיכל מים מלוכלכים ייעודי. מברשת הניקוי שלנו לוכדת ביעילות שערות אנושיות ופרוות בעלי חיים כדי להבטיח ניקיון נטול רבב.

מערכת הפרדת פסולת חכמה
בזמן שרולר הניקוי הפולימרי שלנו אוסף את כל סוגי הלכלוך האפשריים, מערכת הפרדת הלכלוך המתוחכמת שלנו נכנסת לפעולה. אנו בחברת Hizero מודעים היטב לחשיבות הטמונה במיון ופינוי נכון ויעיל של האשפה שלכם. לדוגמה, הדבר האחרון שאתם רוצים זה לשפוך מים מלוכלכים עם משקעי לכלוך מוצק לתוך הכיור שלכם, כי בטווח הארוך זה עשוי לגרום לסתימה. לכן, החלטנו להרים את הכפפה ולאסוף את כל הלכלוך היבש במגש הפסולת המוצקה בעוד שכל הנוזלים נשמרים במיכל ייעודי בקיבולת 500ml המצויד בידית לאחיזה נוחה. אתם בעלי שיער ארוך או שיש לכם חיות מחמד בבית? לא שכחנו אתכם. רולר המברשת  שלנו יסגור לכם את הפינה בצורה מושלמת ולא ישאיר אף שערה מאחור. 

ניקוי עצמי בזמן אמת

טכנולוגיית הניקוי העצמי הייחודית של הרולר שלנו, מבטיחה שהרצפה שלכם תמיד תישאר נקייה ומבריקה, מתחילת הניקוי ועד סופו. מברשת הפולימר נשארת נקייה ולחה לאורך כל תהליך הניקוי, מה שאומר שהיא תתגלגל בצורה רכה ועדינה על הרצפה שלכם בלי להשאיר אף סימן, לכלוך ושריטה, כך שתוכלו להשתמש במכשיר בראש שקט וללא דאגות. 

שוטף הרצפות האלחוטי והרב-תכליתי שלנו מטאטא ומנגב את הרצפה שלכם בו זמנית בעזרת רולר ניקוי חדשני עם משטח פולימרים עמיד,רך למגע ובעל דחיסות גבוהה לניקוי עמוק,יסודי ומבריק במיוחד. והוא גם מנקה את עצמו,כך שלא תצטרכו  ללכלך את הידיים. 

שימו לב!

יעשה שימוש בפרטי האשראי הניתנים על-ידי הלקוח לשמירת ההזמנה בלבד ולא לחיוב.
שירות הזמנה מוקדמת אינו מהווה קניה, והמכירה תבוצע רק עם הגעת הלקוח לסניף אילת, ותשלום מלוא התמורה על-ידו, כאשר הלקוח מחוייב לבחון את המוצר טרם רכישתו.

כתובת: סניף אילת קניון אייס מול